HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI


HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Hava taşımacılığı , uzun mesafelerde mal tesliminin en hızlı yoludur.

Hava taşımacılığı, sınırlı raf ömrüne sahip bozulabilir gıdaları teslim etmesi gereken veya Müşterinin hızlı teslimata ihtiyacı olan Müşteriler tarafından talep edilmektedir.

İçiniz rahat olsun, Türkiye'den uluslararası hava taşımacılığı, ürünlerin garantili muhafazası, kargoların hızlı taşınması ve araç değiştirmeden istenilen yere teslim edilmesidir.

Firmalar her türlü malın nakliyesini yapmaktadır. Türkiye'den Türkiye'ye hava yoluyla mal taşımacılığı, Türkiye'den Türkiye'ye mal teslim etmenin en hızlı ve en güvenilir yollarından biridir  .

Hız açısından, hava taşımacılığı diğer ulaşım türlerine göre birçok kat daha fazladır.

Uluslararası hava kargo taşımacılığı sayesinde eşyalarınızın taşınma sürecini önemli ölçüde kısaltabilirsiniz.

Ayrıca firmamız  karayolu ile Türkiye'den parsiyel kargo taşımacılığı yapmakta olup  , kural olarak grupaj kargolar uçakla taşınan kargolara göre çok daha uzun sürede teslim edilmektedir.


KARGO TÜRLERİ:

  • Yatak takımları ve tekstil ürünleri (battaniyeler, yastıklar, kilimler). Giysiler, ayakkabılar, kumaşlar, perdeler. Marka teslimi - ünlü markaların ve markaların kıyafetleri sadece hava yoluyla teslim edilir.
  • Ev aletleri (bilgisayarlar, televizyonlar, hoparlörler, set üstü kutular);
  • Ofis, tıbbi ürün ve ekipman, sıhhi tesisat;
  • Hayvanlar için ürünler (yem, tuvaletler);
  • Ekipman, lastik, konserve, yalıtım, kuru karışımlar, bağlantı elemanları, inşaat aletleri, kablolar, yedek parçalar, mobilyalar;
    Metal (haddelenmiş ürünler, borular, bağlantı parçaları, ağ);
  • Yağ (motor, ayçiçeği, zeytin, teknik);
  • Ev eşyaları (tuvalet kağıdı, duş jelleri, losyonlar, sabunlar, şampuanlar);